Світ · 2 год тому

ЧС-2026: п'ять збірних втратили шанси на вихід до плей-оф

Після двох турів групового етапу Чемпіонату світу 2026 року п'ять національних команд математично втратили шанси на вихід до наступного раунду турніру.

ЧС-2026: п'ять збірних втратили шанси на вихід до плей-оф

Фото: Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0 / Автор: YantsImages

Після завершення перших двох турів групового етапу Чемпіонату світу 2026 року п'ять збірних остаточно втратили шанси на продовження боротьби на турнірі. Через нові правила формату змагань, команди, які програли обидва стартові поєдинки, вже не зможуть пробитися до стадії плей-оф.

Серед тих, хто достроково залишає турнір: Гаїті, чий виступ став першим з 1974 року, Туреччина — перша європейська збірна з підтвердженим вильотом, а також Туніс, Йорданія та Панама.

Загалом за підсумками групового етапу, який завершиться в неділю, турнір залишать 16 команд. Окрім аутсайдерів груп, до цього списку увійдуть чотири збірні, які посядуть треті місця з найгіршими показниками.

Цьогорічний турнір відрізняється зміненим регламентом, де головним критерієм при рівності очок є результати особистих зустрічей, а не різниця забитих та пропущених м'ячів.

Підготувала редакція TheGoalStorm за матеріалами bbc.sport