Конфлікт між «По» та «Агено» через трансфер Максима Адама
ФК «По» та ФКСР «Агено» опинилися в центрі суперечки після того, як обидва клуби оголосили про підписання голкіпера Максима Адама.

(N. Luttiau/L'Équipe)
Футбольний світ Франції опинився в епіцентрі трансферного скандалу навколо голкіпера Максима Адама. Ситуація виникла після того, як ФК «По» оголосив про підписання першого професійного контракту з 23-річним воротарем, всього за кілька годин після того, як про перехід гравця повідомив ФКСР «Агено».
В «Агено» висловили обурення діями клубу з По. У офіційній заяві ельзаський клуб наголосив, що 16 червня 2026 року сторони підписали протокол домовленостей, який мав пов'язувати Адама з командою до 30 червня 2027 року. Керівництво «Агено» заявило, що дізналося про іншу угоду з подивом і планує звернутися до відповідних інстанцій для вирішення конфлікту.
Своєю чергою, «По» не видалив публікації про прихід голкіпера, який за минулий сезон провів 13 матчів у Національному дивізіоні 2. Наразі клуб із По продовжує офіційно представляти гравця, попри те, що сам клуб раніше мав обмеження на реєстрацію нових футболістів.