Європа · 1 год тому

Жозе Моурінью жартома зарахував собі «непереможний» сезон у «Бенфіці» як дев'ятий титул

Жозе Моурінью пожартував, що додає свій сезон без поразок у чемпіонаті Португалії з «Бенфікою» до списку своїх досягнень, порівнюючи це з досягненням лондонського «Арсеналу».

Жозе Моурінью жартома зарахував собі «непереможний» сезон у «Бенфіці» як дев'ятий титул

Фото: Wikimedia Commons / Public domain / Автор: Hilmi Hacaloğlu

Жозе Моурінью, який за свою кар'єру здобув вісім чемпіонських титулів, з гумором відгукнувся про свій нещодавній досвід роботи у «Бенфіці» в сезоні 2025-26. Попри те, що команда жодного разу не програла в чемпіонаті, вона посіла лише третє місце, відставши від чемпіона — «Порту» — на вісім очок.

В інтерв'ю Адебайо Акінфенві у подкасті Beast Mode On португальський фахівець пожартував про свій особливий статус:

Якщо хочете смішну відповідь, і водночас зухвалу... Я виграв вісім чемпіонатів, але ніколи без поразок. Тож тепер цей сезон зараховується як дев'ятий. Це не титул, але приємне відчуття. Жозе Моурінью

Моурінью пояснив, що попри стабільність, команді не вдалося обійти «Порту», який частіше перемагав, попри кілька поразок. Він визнав, що відчуття «непереможності» нагадує йому легендарний «Арсенал» сезону 2003-04, хоча й не принесло трофея.

Тренер також згадав свій тріумф у Лізі чемпіонів 2004 року з «Порту», підкресливши, що з того часу жоден португальський клуб не зміг навіть дійти до півфіналу турніру, що, на його думку, підкреслює унікальність того досягнення.

Підготувала редакція TheGoalStorm за матеріалами goal.com