Україна · 2 год тому

Епіцентр припиняє співпрацю з Володимиром Танчиком та Єгором Демченком

Досвідчені півзахисник та захисник залишають клуб із Кам'янця-Подільського у статусі вільних агентів.

Епіцентр припиняє співпрацю з Володимиром Танчиком та Єгором Демченком

Володимир Танчик, fcepicentr.com.ua

Футбольний клуб «Епіцентр» офіційно підтвердив відхід двох гравців основного складу. Правий захисник Володимир Танчик та центральний півзахисник Єгор Демченко залишають команду у статусі вільних агентів.

34-річний Танчик приєднався до колективу у вересні 2024 року. За цей час він провів 26 поєдинків, відзначившись двома забитими м'ячами та трьома результативними передачами. Своєю чергою, 28-річний Демченко, який перейшов до клубу в лютому 2025 року, взяв участь у 25 матчах, записавши на свій рахунок два голи та два асисти.

Це рішення стало частиною кадрових змін у клубі з Кам'янця-Подільського після завершення дебютного сезону в українській Прем'єр-лізі. Під керівництвом Сергія Нагорняка команда змогла закріпитися в елітному дивізіоні, фінішувавши на десятій сходинці турнірної таблиці у сезоні 2025/26.

Наразі клуб уже розпочав роботу над оновленням складу. Зокрема, нещодавно «Епіцентр» оголосив про підписання нового албанського захисника, що свідчить про намір підсилити оборонну ланку перед наступним сезоном.

Підготувала редакція TheGoalStorm за матеріалами football.ua