Епіцентр припиняє співпрацю з Володимиром Танчиком та Єгором Демченком
Досвідчені півзахисник та захисник залишають клуб із Кам'янця-Подільського у статусі вільних агентів.

Володимир Танчик, fcepicentr.com.ua
Футбольний клуб «Епіцентр» офіційно підтвердив відхід двох гравців основного складу. Правий захисник Володимир Танчик та центральний півзахисник Єгор Демченко залишають команду у статусі вільних агентів.
34-річний Танчик приєднався до колективу у вересні 2024 року. За цей час він провів 26 поєдинків, відзначившись двома забитими м'ячами та трьома результативними передачами. Своєю чергою, 28-річний Демченко, який перейшов до клубу в лютому 2025 року, взяв участь у 25 матчах, записавши на свій рахунок два голи та два асисти.
Це рішення стало частиною кадрових змін у клубі з Кам'янця-Подільського після завершення дебютного сезону в українській Прем'єр-лізі. Під керівництвом Сергія Нагорняка команда змогла закріпитися в елітному дивізіоні, фінішувавши на десятій сходинці турнірної таблиці у сезоні 2025/26.
Наразі клуб уже розпочав роботу над оновленням складу. Зокрема, нещодавно «Епіцентр» оголосив про підписання нового албанського захисника, що свідчить про намір підсилити оборонну ланку перед наступним сезоном.